HEMEN FİYAT AL

Sıkça Sorulan Sorular

İşlem ne kadar sürer?

Normal şartlarda ortalama 6 ile 8 saat arası sürmektedir.

Ne zaman işe dönebilirim?

Eğer fiziksel açıdan ağır bir işte çalışmıyorsanız birkaç gün içinde işe dönebilirsiniz. Ancak şapka, kask, baret vb. aksesuarların kullanılmaması önemlidir.

Saç ekimi sırasında acı hissedecek miyim?

Hayır, operasyon lokal anestezi ile yapıldığı için herhangi bir acı hissetmeyeceksiniz.

Saçlarım ne zaman çıkmaya başlayacak?

Ekilen saçlar ilk birkaç hafta içerisinde dökülecektir. Ancak endişe gerektiren bir durum yoktur. Ekilen saçların tam anlamıyla uzaması ve istenilen şekle kavuşması 6 ila 12 ay arasında değişiklik gösterecektir.

Saçları Kestirmeden Saç Ekim Yapılabilir mi?

Genellikle hem alıcı alan hem de verici alandaki saçlar kısaltılmakta. Özellikle donör alan fue yönteminde kısaltılmakta dır.

Vücut kıllarından saç ekimi mümkün mü?

Donör bölgesinde yeterli greft sayısı olmayan kişiler için en son teknoloji saç ekimi yöntemleri sayesinde saç ekimi yapılabilir. Eğer kişinin ense bölümünde yeterli greft yoksa sakaldan saç ekimi, gögüs kıllarından saç ekimi ya da özellikle göğüs kıllarından saç ekimi yaptırabilir. Fakat burada en önemli kriter vücut kıllarının ekim kriterlerine uygun olup olmamasıdır.

Seyrek, cılız ve kıvırcık kıllara sahip kişiler için maalesef ki saç ekimi uygun olmayabilir. Dilerseniz saç ekimi için uygun olup olmadığınızı ücretsiz olarak öğrenebilir, aynı zamanda vücut kıllarından saç ekimi yaptıran hastalarımızın öncesi-sonrası fotoğraflarını talep edebilirsiniz