HEMEN FİYAT AL
Hangi Ünlü Saç Ekimi ve Kaş Ekimi Yaptırdı?

Hangi Ünlü Saç Ekimi ve Kaş Ekimi Yaptırdı?

Son yıllarda dış görünüş önem kazandı artık vücudun belli alanları değil tüm yerleri önemli hale geldi bundan sebeple ünlü kişiler kaşlarının görünümünü önemsiyor. Kaş ekimi yapan ünlüler son zamanlarda çoğalmaktadır. Göz üstündeki bu yapının yüz ifadelerinde önemli yeri bulunmakta. Uzman bir ekiple yapılan bu işlem son derece başarılı sonuçlanır. Kaşlardaki ekim işlemi saçtaki gibi değildir. çok daha hızlı ve basittir. Bu operasyonda tek zorluk küçük bir alanda işlem uygulanmasıdır.

Ebru şallı
Güzel manken son zamanda pilates hareketleri ile hep ön plandaydı. Güzelliğine yüzündeki seyrelen kaşlarını düzeltmekle başladı. Kaşlarının ince az yapısından sebep bu işlemi zorunlu gördü. Bu konuda işlemi yaptırdıktan sonra  ünlü yıldızın kaşlarını beğenmeyenler de bulunmakta. Ekimin zayıf kaldığı söyleniyor. Bu işlemi yapmadan evvel kesinlikle iyi bir araştırma yapın ve tüm detayları nasıl yapılacağını konuşun. Yalnız ucuz diye bir yere gidip hemen yaptırmayın. Bunun yanında nasıl bir görünüm olacağını da konuşun. 

Hadise
Kaş sıkıntısı yaşayan ünlülerden biri de Hadise. Kaşlarının seyrekliğini görmemiz mümkün. Ekranlara sürekli çıkan ünlü isim göz üstüne yaptırdığı bu işlem ile güzelliğine güzellik kattı. Gür kaşları ilk bakışta görünüyor. Yüz hatlarına ve mimiklerine bu işlem seri bir biçimde yansımıştı. Ayrıca bu uygulamayla aynı anda saç rengini değiştirmişti. Kesinlikle yapılan uygulamanın önceye göre çok farkı gözüktüğü de belli oluyor. Tarzını da baştan aşağı değiştirmişti sizler ünlü yıldızdan örnek alabilirsiniz. Yukarıdaki fotoğraftan öncesi ile sonrasının farklı olduğunu net şekilde görünüyor. Bu işlemin çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Hatta Hadiseye bu görünüm çok yakışmıştı. 

Doğuş
Çoğunlukla Kadın ünlüler bu işlemi yaptırıyordu ama erkek ünlülerde bayanlar kadar görünümünü önemsiyor. Şarkıcı Doğuş da hem kaş ekimi hem de saç ekimi işlemi yaptırdı. Bu işlemlerden sebep gözaltlarında biraz morluk oluşmuş. Hem saçlarının hem de kaşlarının aralıklarından dolayı bu sıklaştırma işlemine başvurdu. Bu operasyonu İstanbul’da bir klinikte yaptırdı, iyileştikten sonra yüz şekli çokça değişmişti. Jest ve mimikleri önceye göre çok başkaydı. Erkeklerden yaptırmak isteyen var ve cesaret edemeyenler için bir örnek olmuştur. Doğru yapıldığında doğal etkileyici bir  görünüm katar.

Ebru Gündeş
Kaş şekli önemli diyen ünlülerden biri de Ebru Gündeş. Yıllardır kaş tasarımı yaptıran ünlü yıldız bu sefer kaş kıllarını arttırmak için saçının ense bölgesindeki kılları fue işlemi ile kaşlarına naklettirdi. Eskiye göre yüz ifadesi daha güzel olan Gündeş’in birçok hayranı bu görünümü çok beğendi. 

Madonna
Bu operasyonu yaptıranlar yalnız ülkemizde değil. Ülkemiz dışında da ünlü yıldızlar bu işlemi yapanlar var. Madonna da onlardan biri. Güzel yıldızın dökülen kaşları artık çok ince ve yok denecek kadar seyrekti bunun çaresini arayan Madonna çözümü ekim işleminde buldu. Bu yöntem sayesinde görünümü oldukça farklılaştı ve mimikler biraz daha eskiye oranla değişti Yaşı artmasına rağmen bu farklılık bambaşka bir görünüm kattığının altını çizelim. Dünyada birçok insan bu operasyonu sıklıkla tercih etmektedir.