HEMEN FİYAT AL
Garantili Saç Ekimi Nasıl Olur?

Garantili Saç Ekimi Nasıl Olur?

Saç büyük küçük  farketmeksizin birçok kişi tarafından oldukça önemli dir. En kısa haliyle bile, birçok kişinin en değerli aksesuarıdır. İnsan hayatında  büyük öneme sahip , maalesef bazı durumlarda erken yaşta dökülme olabiliyor. Saç konusunda şanssızlık yaşayan ve erken yaşta dökülme yaşayan kişiler için saç ekimi mucize niteliği taşımaktadır. Teknolojinin oldukça hızlı bir şekilde gelişmesinin etkisi ile saç ekim alanında da, her geçen gün farklı ve ileri düzeyde teknolojik gelişmelere şahitlik etmekteyiz. 

Saç Ekiminde Garantili Uygulama
Saç ekim uygulamasına karar veren kişiler, araştırma sürecine girdiğinde birçok ayrıntı ile karşılaşmaktadır. Saç ekim uygulamaları, oldukça kısa süreli işlemler olarak görülsede bu kısa sürecin aksine sonuç olarak tam tersi bir durum söz konusudur.Saç ekim uygulamsında sonuç, ömür boyu devam etmektedir. Ömür boyu sürecek olan bu etkiyi sorunsuz bir şekilde yaşamak istiyorsanız eğer operasyon süresince size eşlik edecek uzman ve klinik seçimlerinizde dikkatli davranmalısınız. Yaptığımız işlemlerde ömür boyu garanti vererek, danışanlarımıza kalitemizin tescilide sunmuş oluyoruz. Bu konuda alanımızın en iyisi olduğumuza dair iddiamızı her daim sürdürmekteyiz ve yazılı bir garanti belgesini de siz değerli danışanlarımıza sunabilmekteyiz.

Saç Ekimlerinde Garanti Kapsamında Olan Uygulamalar
Saç ekim işlemlerinde donör alan olarak belirlenen bölüm, dökülmeler konusunda en dayanıklı saç tellerinin bulunduğu bölgedir. Bu yüzden de bu bölgeden alınan ve transfer edilen saç köklerinde dökülme sorunu yaşanma ihtimali %0 a yakındır. Doğru donör alan belirlendikten ve profesyonel bir işçilik ortaya konduktan sonra  herhangi bir dökülme sorunu da yaşanmayacaktır. Bu konuda kendimize olan güvenimizinde etkisi ile işlem sonrasında tüm ekim bilgilerinizi içeren ve bu konu ile ilgili ömür boyu garanti sunan belgenizi sizlere sunuyoruz. Bu bölgedeki garanti kapsamının dışına çıkan durumlar ise, saç dökülmesine sebep olacak sağlık sorunları olmaktadır.

Örneğin kanser tedavilerinde, kemoterapi veya radyoterapi gibi unsurlara maruz kalmadıkça, uzmanlarımız yapılan işlemlerinde her daim arkasında dır.Saç ekim işlemleri sonrasında, en doğal görüntünün yapılması için  en önemli ayrıntı olan saç ekim açısı konusunda da oldukça dikkatli davranıyor ve uygulama sırasındaki işlem sırasını tüm detayları ile takip ediyoruz.Tüm bu garanti uygulamalarının altında yatan en önemli sebep, kendimize ve mesleğimize olan güvenimizdir.